Hizmetlerimiz

Yazılım

Otomasyon

Web Tasarım

Hosting

Google Optimizasyon

S.E.O

Dreamsoft Açık Hava Reklam Otomosyon Yazılım Sistemi

Dreamsoft yazılım sistematik olarak kullanımı kolay , hızlı , pratik takip ve süreçler adına kolaylık sağlayan istenilen her fikri içeriğinde barındırabilen bir yazılımdır. Sitemizde örneklemeleri tasarımlarını görebilirsiniz. Bu tür yazılım gerektiren açık hava reklamcı’lıkların da Dreamsoft yazılıma geçildikten sonra en iyi yönü hemen işleme alınıp kullanılıyor olmasıdır. Dreamsoft tarafından oluşturduğumuz yönetim paneli yardımıyla işleyişin hiç durmadan askıya alınmadan devam ediyor olabilmesidir.
Bu yazılımın en önemli avantajı, sisteme her an hakim olma imkanı taşımasıdır. Örneğin genel veri girişini sağladığınız anda yapmayı düşündüğünüz işlemi hemen oluşturup faaliyete geçebilirisiniz. Görsel olarak fikir edinebilmeniz için yazılım bölümümüzden yararlanabilirsiniz. Devamını Oku !

Web Tasarım Hizmetlerimiz

Herhangi bir kurum, kişi ya da hizmete yönelik olarak hazırlanması planlanan internet sitesinin oluşum aşamasına web tasarım denilmektedir. Bu aşamanın tamamlanmasıyla beraber, kullanıcılar web sitesine erişebilmektedir. Ancak, kullanıcıların site içersindeki rahatlığı ve kullanıcıya mümkün olduğu kadar ulaşabilmek web tasarımcısının hedefidir. Bu nedenle web tasarım yapılırken çeşitli komponentler dikkate alınır. Devamını oku!

Hosting Hizmetlerimiz

Hosting Türkçe anlamı “Alan Adı Barındırma” hizmeti olarak geçmektedir. Sitelerin çalışması için gerekli olan ve bir sunucuda size özel ayrılan hizmete kısaca hosting ( Alan Adı Barındırma) diyoruz. Web siteniz için Hosting hizmetiniz  sunucu ( Server ) tarafından sağlanmaktadır. Bu hizmet normal bilgisayarlar üzerinden de yayınlanabiliyor fakat normal kullanacağınız bilgisayarlar 7/24 açık olmaya uygun olmadığından dolayı bu hizmetler sunucu tarafından sağlanmaktadır. Devamını Oku !

Google Optimizasyon ve SEO Hizmetlerimiz

Doğallık temelini oluşturan en önemli özellik çeşitliliktir. Tek elden yürütülen çalışmaların organik görünmemesinin sebebi budur. Zira meydana getirilen çalışmaların yapısı, zamanı, uygulama biçimi ve sayısı şeklinde kriterlerin çeşitlilik arz etmesi sitenin organik ve kalıcı yükselmesini sağlamaktadır. Devamını Oku !